poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Poziom - 3

Podziemny parking minus 3 może dostarczyć samych pozytywnych wrażeń. Spore zjazdy, ostre zakręty i frajda na całego! Będąc już na parkingu, wychodzę do galerii i odbieram wcześniej zamówioną książkę - Przez trzy Ameryki - Tomasza Gorazdowskiego. Polecił mi ją kolega - wielki miłośnik wszelkiej motoryzacji.


Książka wygląda na bardzo ładnie wydaną, zawiera sporo kolorowych zdjęć i ma przyjemny wstęp (na razie jestem na tym etapie).

Tymczasem po wyjechaniu z podziemnego parkingu, pojechaliśmy na pierwszą lepszą stację Orlen. Już od dłuższego czasu chciałem sprawić pewnej kursantce prezent i odebrać książkę Szerokiej Drogi - Sobiesława Zasady w zamian za punkty Vitay. Niestety, wysłany miesiąc temu mail do centrali Orlenu pozostał bez odpowiedzi na pytanie, gdzie mógłbym taki poradnik doskonalenia techniki jazdy odebrać.


Wybrałem więc pierwszą z brzegu stację i ... bingo! Co prawda okazało się że tej nagrody już w katalogu nie ma (choć w aplikacji mobilnej nadal jest), ale przemiły pan po prostu wyjął książkę z szuflady i spytał, czy wezmę ten egzemplarz - jako prezent - który im po prostu pozostał. Ucieszyłem się jak dziecko! Poradnik nosi bardzo małe ślady "leżakowania" w szufladzie, a już po chwili był mój, a następnie kursantki - której zrobiłem taki właśnie prezent.6 komentarzy:

 1. To wypada teraz życzyć szerokiej drogi przez trzy Ameryki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przez trzy Ameryki ma nieciekawą okładkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czesc, wpadlem na dokladnie taki sam pomysl. Kazdy uczen, ktory zda czesc praktyczna za pierwszym razem dostaje ode mnie te ksiazke (Szerokiej Drogi - Sobiesława Zasady). Zasilam sie na stacji Orlen w Konstancinie gdzie mozna ja kupic za 9,90. W razie potrzeb daj znac kupie kilka sztuk.


  pozdrawiam
  Zbyszek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra cena. No i fajny pomysł oczywiście :)

   Pozdrawiam

   Usuń