środa, 15 czerwca 2016

Wakacje

W ostatnim czasie mnóstwo się dzieje. Audyt tego co było, co jest oraz będzie - spędza mi sen z powiek. Wydaje mi się, że już wiem która drogą powinienem zmierzać, choć to nadal nie jest w 100 % pewność.

Tylko czy można być tego pewnym na 100 % ? Nie wiem. Ten wpis zrobiłem kilka dni temu, a teraz jestem już na urlopie na słonecznej Minorce :)

nocne zdjęcia

Kilka ostatnich dni dało mi piękne, ciepłe i długie wieczory, pozwoliło to na niespieszne przesiadywanie na balkonie i delektowanie się wszystkim. Śpiewem ptaków, delikatnym wiatrem, który rytmiczne poruszał intensywnie zielone listki drzew, spacerem chmur na błękitnym niebie oraz pięknymi zachodami słońca.

Czy można chcieć czegoś więcej? Tak. Marzę o różnych rzeczach, np o ładnych roślinach na balkonie, które zazielenią odrobinę przestrzeni, czy o wygodnych rozkładanych krzesłach do odpoczynku i rozmyślań. O innych marzeniach może później.


Tegoroczny "urlop" może być ostatni w swoim typie, ale na pewno nie będzie mniej udany. W dużą walizkę spakowałem mnóstwo dobrego humoru, zamierzam wyłączyć telefon i oddać się relaksowi.

Pozdrawiam serdecznie, następny wpis pojawi się już ze zdjęciami z urlopu :)

11 komentarzy:

 1. Niech ten urlop dostarczy Ci pieknych wrazen :)
  Na pewno takie beda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanego urlopu i szczęśliwego powrotu. Co do zdjęć, to nie potrafię się już doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę zgrać na komputer i niebawem będą :)

   Usuń
 3. urlop ostatni w swoim typie ? to mnie zaintrygowałeś :0

  Udanej Minorki i czekam na foty !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brrr... "Tegoroczny "urlop" może być ostatni w swoim typie..." - brzmi smutno przez to słowo "ostatni". Życzę, aby kolejne urlopy były wspanialsze, bardziej intensywne, pełne przygód, ładniejszych miejsc, milszych spotkań:)

  OdpowiedzUsuń