wtorek, 11 sierpnia 2009

Apel WORD

Wynik egzaminu na placu manewrowym


" W ostatnim okresie notujemy znacznie obniżenie poziomu przygotowania osób przystępujących do egzaminu praktycznego na placu manewrowym kategorii B prawa jazdy. Nasi egzaminatorzy coraz częściej zgłaszają bardzo słabe przygotowanie osób zdających zwłaszcza w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.
Obserwujemy, iż w trakcie egzaminu zdający ewidentnie wyjeżdżają poza tor jazdy. Dochodzi także do najeżdżania na pachołki nawet w trakcie jazdy do przodu. Często spotykamy się z naiwnym uzasadnieniem osób zdających, którzy swoje niepowodzenie tłumaczą liczeniem obrotów kierownicy podczas jazdy do tyłu.
Do wszystkich tych którzy to czytają APELUJEMY, aby przyjęli do wiadomości, iż jest to najgorszy z możliwych sposobów prowadzenia pojazdu w trakcie jazdy do tyłu. Jest to sposób manewrowania nieskuteczny i urągający wszystkim zasadom techniki kierowania pojazdem. Skutki jak widać są oczywiste.
Jesteśmy zaniepokojeni takim stanem rzeczy, ponieważ osoby tak szkolone po kilkuminutowym egzaminie zasilają i tak już długa kolejkę oczekujących na egzamin praktyczny.
PROSIMY ZATEM O SZYBKĄ REAKCJĘ W TYM ZAKRESIE ZE STRONY OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW ORAZ WIĘKSZĄ ŚWIADOMOŚĆ OSÓB PRZYSTĘPUJĄCYCH DO EGZAMINU.
Dyrekcja WORD"

*** *** ***

Prawda, że ciekawe ? ;-)

LINK.

Podziękowania dla Walpurga za przesłanie linka z wiadomością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz