niedziela, 6 listopada 2016

Podniebne marzenia

Od dziś powoli i stopniowo zmieniam profil bloga. Będą się tu częściej pojawiały filmy i krótkie ujęcia z miejsc, do których można dotrzeć dronem wyposażonym w kamerę. To mój pierwszy film, niestety pogoda niezbyt sprzyjała - trudno.

Pierwszy film zawiera kilka ujęć z Maziarni Strzeleckiej w powiecie chełmskim - niedaleko granicy z Ukrainą. Pałac myśliwski Zamoyskich pochodzi z 1903 roku. Niezbyt dobrze wykonana budowla przechodziła wiele remontów, jednak nigdy nie świeciła zbyt pięknym blaskiem.

Szkoda, że pałac nie jest odrestaurowany, ciekawostką jest dębowy kominek umieszczony w największej sali. Obiekt otoczony jest pięknym parkiem, z nieco dzikimi ścieżkami, w pobliżu dogodny niewielki parking.

Dziś właścicielem pałacu jest Nadleśnictwo Strzelce.4 komentarze:

 1. Pierwsza!!! ciekawe bardzo Twoje pierwsze proby dronowe...miejsce wybrales ladne, a jeszcze dobrales ladne tlo muzyczne, muzyka to Twoja specjalnosc przecie!! mam nadzieje, ze jeszce powrocisz jednak do Twoich opowiesciach o knabrnych uczniach jazdy!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, postaram się zrobić aby było tu ciekawie :)

   Usuń
 2. no no no całkiem niezły filmik ! fajnie zobaczyć tereny wokoło. Bo sam pałac faktycznie bida z nędzą. Żal że takie miejsca niszczeją ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładny filmik:) Powodzenia w filmowaniu innych, równie ciekawych miejsc, życzę:)

  OdpowiedzUsuń