poniedziałek, 9 września 2013

Zestawienie

Takie małe zestawienie, podsumowanie ostatnich wypuszczonych na egzaminy kursantów.

1) Pani opisana we wpisie Nietypowo, zdała za drugim razem. Przy pierwszym podczas powrotu do WORD, ktoś wszedł jej na przejście a ona nie zareagowała. Oczywiste, że zrobił to egzaminator i było już "po zawodach". Drugim razem było już wszystko ok. Ogólny bilans - bardzo pozytywnie tym bardziej, że pani dokupiła tylko 1 godzinę dodatkową (drugą dostała gratis).

2) Kursant, który popisał się ignorancją i ogólnie - brakiem kultury (opisany m.in w temacie Czarna dziura) nie zdał - z tego co wiem co najmniej dwa razy. Oczywiście nie odezwał się ani razu (nie to, żeby mi tego brakowało :P), ale widziałem go na liście osób oczekujących na egzamin. Ogólny bilans - słabo jeździł, w ogóle się nie przykładał - więc i słusznie że nie zdał. Nie dokupił ani jednej godziny.

3) Kursantka, którą niedawno oddałem koledze (nie mogłem się z nią dogadać, chyba nie pisałem o tym na blogu?) miała wczoraj egzamin. Niestety, podczas omijania spowodowała kolizję drogową uderzając w lusterko zaparkowanego (nieprawidłowo zresztą) pojazdu. Oczywiście wynik negatywny. I nie pytajcie, co zrobił egzaminator po tej kolizji (oprócz oblania kursantki) ... :/

A na koniec jeszcze zdjęcie, z poprzedniej wycieczki rowerowej:


10 komentarzy:

 1. Pani od rozbierania samochodów chciała przejechać pieszego na pasach? Straszne! A wydawało się, że będzie z niej dobra kierująca :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdała za 2 razem, to całkiem nieźle.

   Usuń
 2. Nikt nie jest idealny :D Może już myślała ze ma pozytywa i nie skupiła sie na jeździe tylko na tym że zda.

  A księżniczka już zdała? Czy jeszcze nic w tym kierunku nie robi?

  PS. Powiedz co po tej kolizji zrobił.. :D Może byc ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księżniczka wyjechała i się nie odzywa. Ma jakiś staż w UK.

   Usuń
  2. To pewnie się już nie odezwie :D

   Usuń
 3. Niezły wynik! Cieszę się, że kursanci radzą sobie z nowymi testami. Fakt, że większość na nich polega, ale jak już raz przejdzie się ten bój, to potem niemal jak na skrzydłach idzie się do pojazdu :) Co do kursanta z brakiem kultury - dziwię się, że tacy się zdarzają. Wiadomo, że lepiej nie podpadać egzaminatorowi, a jak ktoś tego nie rozumie... To jego problem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ble ble ble, automatom na przyszłość mówimy NIE!

   Usuń
 4. Piękne zdjęcie, szczególnie to odbicie w wodzie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, to robione jeszcze starym Samsungiegm, którego później utopiłem na Krecie :D

   Usuń
  2. Biorąc pod uwagę jakie teraz robisz zdjęcia swoim telefonem, może to i lepiej, że "utopiłeś" poprzedni:-)

   Usuń