wtorek, 24 lutego 2015

Whiplash

Idealny na wieczór - soundtrack z filmu Whiplash :)


15 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. No to się szykuj na sobotę :)

   Usuń
  2. Z tego, co się już zorientowałam, jest to film, dostarczający megaemocji.
   No i ten ... profesor:)

   Usuń
 2. Mam nadzieję że dobre towarzystwo, w miarę zjadliwe jedzenie i biała herbata spowodują, że emocje nie będą mniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, ładnie:)) Zamiast uspokoić, to Ty jeszcze dokładasz do ognia:)))
   Chyba że zadziała biała herbata:)))

   Usuń
  2. Na pewno zadziała! :)) Wszak wody nie przypalę :D

   Usuń
  3. W "przypalaniu" wody jestem bezkonkurencyjna:)
   A przy okazji - biała herbata wspomaga odporność, łagodzi stres, orzeźwia, wspomaga koncentrację. Bywa nazywana jest "eliksirem młodości":)))

   Usuń
  4. Coś za dużo mi się napisało: Bywa nazywana "eliksirem młodości":)))

   Usuń
  5. Ja piszę serio, czasem potrafię zepsuć coś, co teoretycznie nie powinno się zdarzyć. Np jak miałem znajomych na sylwestra, to przypaliłem zapiekanki :D Zapomniałem, że wrzuciłem je na sam dół piekarnika i włączyłem grzanie od dołu. Po kilku minutach znajomi pytają, co taka cuchnie - jakby się coś paliło - ja na to że to pewnie z fajerwerków (otwarte okno). Po kolejnej minucie dotarło do mnie, że to jednak MÓJ PIEKARNIK :D No i oczywiście zapiekanki przypaliły się bardzo mocno. Te najmniej podpalone zjedliśmy, wszak nie było nic innego :P I nawet ten najbardziej krytykujący w rodzinie stwierdził, że "całkiem dobre te przypalone zapiekanki"!

   Usuń
  6. I dodam, ze nie miałem wtedy białej herbaty łagodzącej stres... był za to alkohol, który jak migiem podałem do zapiekanek :D

   Usuń
  7. A ja twierdzę, że czasami można jeść suchy chleb z solą, który smakuje jak najlepsze na ziemi frykasy:)) To wszystko zależy od sytuacji i... towarzystwa:))) I wcale nie potrzeba do tego żadnego alkoholu:)))

   Usuń
  8. Ja też nie potrzebuję alkoholu, ale te spalone zapiekanki lepiej było czymś zapić jednak :D

   Usuń
  9. Sokiem pomarańczowym?:)

   Usuń