środa, 20 listopada 2013

Bez myślenia


Kolejny średnio przyjemny egzamin, jest ich dużo więcej - tylko te "zwykłe" nie są tak medialne. Na początku filmu egzaminator wypisuje kartę przebiegu egzaminu (z wynikiem negatywnym), po czym wysiada by przesiąść się z egzaminowaną. Ta jednak ani myśli oddać kierownicę i próbuje uciec. Na szczęście, nie umie jeździć więc egzaminator dogania ją i zapobiega dalszym próbom.

Pani, która próbowała zdać raczej nie będzie miała pozytywnej przyszłości w kwestii prawa jazdy. Na razie otrzymała mandat karny w wysokości 600 zł (za jazdę bez uprawnień oraz bez zapiętych pasów bezpieczeństwa), jeśli zechce podejść do egzaminu musi zgłosić się na badania psychologiczne. No i pojawić się w WORD... Słysząc jej słowa, nie ma większych szans.

Ale to dobrze, nie wszyscy się nadają...

13 komentarzy:

 1. W związku z tym filmem instruktor opowiedział mi ciekawą historię. Kiedyś w moim mieście dawno temu kursant po nie zdanym egzaminie uciekł egzaminatorowi, odstawił auto pod WORD a zapytany gdzie jest egzaminator odpowiedział że dojdzie :D Nic mu nie zrobili, "tylko" dostał mandat za jazdę bez prawka, w końcu jakby nie patrzeć auta nie ukradł ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zdania, że wszyscy kandydaci na kierowców powinni przechodzić obowiązkowe badania psychologiczne..

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. No nie koniecznie... Jakby była dobra to by jej się udało ;)

   Usuń
 4. pewnie bała się konsekwencji
  kolejny egzamin ma na dniach

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam odliczam dni (i godziny :D) do naszych jazd :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ty więcej mówisz niż robisz. Najpierw się zapisz, potem odliczaj :P

  OdpowiedzUsuń