sobota, 26 marca 2016

Cheerful mood :)

Po raz kolejny uświadamiam sobie, jak wiele powinienem przemyśleć zanim zacznę działać, zanim coś powiem lub napiszę... Kilka dni temu na pewnym forum napisałem coś... a już w ciągu dnia - góra dwóch okazało się, że jestem zupełnym dinozaurem...


Nie dość że już nie młody (czy to się powinno pisać razem?! - mniejsza z tym), to umysł ma wąski, stygmatyzuje i szufladkuje nadal. A obiecał sobie, ba - postanowił że będzie się rozwijał, poszerzał horyzonty... ale ale - i tak już jest lepiej niż wcześniej. Więc może nie ma co przeżywać?

A w kwestii dinozaurów - na szczęście można to traktować z przymrużeniem oka, można spojrzeć na to z jedynie słusznej strony - życzliwości, dobrego humoru, chęci pomocy lub jak kto woli - wszystkie chwyty dozwolone :)W sumie, gdyby ktoś złośliwie chciał - mógłby doskonale wbić we mnie grubą szpilę, zadać ból w najczulszy punkt, zadrwić i zaśmiać się i co tam jeszcze - można powiedzieć, że w pewnym sensie odsłoniłem się. Co prawda tylko na chwilę i tylko w wąskim kręgu - ale jednak - jeśli ktoś chciałby, sytuacja idealna.


Moja bezbronność z czasem zniknie, a gdy ten post się opublikuje to nie pozostanie po niej ani śladu. I dobrze, choć to interesujące - zapewne za drugim razem rozegrałbym to identycznie, bo dlaczego miałbym cokolwiek udawać? :) Bardzo dobrze się z tym czuję, niech nic się nie zmienia :)


A przypieczętowaniem doskonałego nastroju (mimo wszystko doskonałego!) niech będzie pyszny pierniczek w towarzystwie Impry - czarnej, wyrazistej liściastej - a w tle piękne zatoczki Sozopola... :))

PS. poborów wciąż na koncie nie ma, "jadę" już na rezerwach! Ale A5 robi piękniejsze zdjęcia niż mój stary G2 mini, jest też bardzo szybki. Korzystanie z niego to czysta przyjemność. Zdjęcia umieszczone w tym wpisie są zrobione jeszcze starym telefonem.

Wesołych Świąt.

7 komentarzy:

 1. sam upiekłeś ????

  Co do dinozaura to ma mam ostatnio to samo na angielskim. W mojej grupie jest kilka osób w moim wieku a pozostałe to roczniki 90-te i oni nie wiedzą kto to jest Sting, nie słyszeli o tym, że J.Lennon założył Beatlesów. A ja to wiem więc patrzą na mnie jak na babcię ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czym problem, Polly? Jak się tak gapią, to zagroź, że przyłożysz im laską! ;-D

   Tomku, czym przełożony jest ten pierniczek (bosko wygląda^^)?

   Usuń
  2. Polly niestety nie upieklem, to był sprezentowany upominek.

   Aberfeldy to była jakaś konfitura agrestowa może, nie pamiętam już dokładnie.

   Usuń
 2. Dla 15-latków dinozaurami są ludzie w wieku studenckim.

  Dla studentów dinozaurami są ludzie po trzydziestce.

  Dla 30-latków dinozaurami są osoby o dwie dekady starsze.

  A poza tym Irena Kwiatkowska i tak zawsze była stara.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego na święta dla Ciebie i Twoich bliskich.

  OdpowiedzUsuń