wtorek, 22 września 2015

Przyjemności

Kolorowy wpis o Bułgarii jest już ostatnim w tym temacie.Aby nie zapominać o wakacjach, ja już myślę o tych za rok - nie koniecznie w lipcu i sierpniu - moje szczęście polega także na tym, że mogę sobie zrobić wakacje w dowolnie wybranym czasie :)

Kiten, w oddali Primorsko

Piękne, prawda? I w związku z wakacjami, dostałem niedawno przewodnik n/t Sycylii - miejsca, które jako kolejny punkt wyjazdowy mam w planach. Oczywiście, wszystko zależy od kilku okoliczności, więc równie dobrze może to być Portugalia, lub (ponownie) Majorka.

Zatoka nieopodal Nesebyru

Tak więc, nie przestaję myśleć o przyjemnościach podróżniczych, o wyjazdach i o tych pięknych widokach - które są przede mną.

Cerkiew, Nesebyr

Przewodnik o Sycylii miał jeszcze jeden aspekt - dostałem go z okazji ósmej rocznicy blogowej działalności. Nie do wiary, ale od mojego pierwszego wpisu minęło już ponad 8 lat!I nawet sam tego nie zauważyłem, więc dziękuję tej dobrej osobie za taki piękny prezent :))

12 komentarzy:

 1. o już 8 lat to gratuluję :) ja już minęłam dyszkę. Co do Sycylii też chciałam ale chwilowo chyba Włochy odpuszczam na rzecz innych krajów. I też mogę sobie wyjeżdżać kiedy chcę ale niestety Lu jako pracownik uczelni może jedynie lipiec,sierpień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jakie to inne kraje zamiast Sycylii? Bo ja myślę o Korfu właśnie :)

   Usuń
  2. oooooooooo nie ja myślę albo druga część Krety bo nie dotarliśmy wszędzie albo Cypr albo bardziej egzotycznie Tajlandia, Maroko :)

   Usuń
 2. Piękne jest to pierwsze zdjęcie:)
  Kolejnych ośmiu lat udanego blogowania życzę:) I spełnienia wyjazdowych planów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podobają - choć na żywo wyglądają jakieś dziesięć razy lepiej :))

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Koniecznie, to miejsce jest warte zobaczenia na 200%!

   Usuń