środa, 27 maja 2015

W 16 miesięcy...

...dookoła świata. To tytuł fantastycznie świetnej książki podróżniczej Natalii Brożko. Czytając poszczególne zdania, człowiek po prostu "zatapia" się w autentycznych przygodach, jakie przeżywają bohaterowie, czuje żar letniego słońca, gdy autorka opisuje Tajlandię...


Książka okraszona jest przepięknymi zdjęciami, czyta się ją prawie na jednym oddechu. Polecam, świetnie się nadaje na prezent - właśnie ten egzemplarz przeznaczony był dla kogoś... :)


Drugą książkę, którą również sprezentowałem - polecam tak jak i pierwszą - bardzo serdecznie. To Tysiąc szklanek herbaty - Roberta Maciąga. Choć nie miałem czasu na przeczytanie jej całej, to już w krótkich fragmentach widziałem iż jest wyjątkowo ciekawa i wciągająca oraz że świetnie nadaje się jako prezent.

źródło: www.peron4.pl
I oczywiście nie mogło zabraknąć tulipanów, powoli mi się już kończą - ale i maj dobiega końca...


8 komentarzy:

 1. W tej pierwszej to chyba więcej zdjęć, niż tekstu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale tu u Ciebie dziś kolorowo i zachęcająco do podróżowania:)
  Pierwsza książka ma bardzo ciekawy i wielce mówiący stempelek: "Bez domu, bez pracy, bez problemów". Tylko pakować stary plecak i wyruszać w świat:) Urocze są te domki na wodzie. No i zachód słońca:)
  Druga książka jest wspaniałym pomysłem na prezent:)) Zawiera mnóstwo ciekawych zdjęć i jeszcze więcej dobrze napisanego tekstu.
  Na pewno obie książki warte są polecenia:) Jeśli pierwsza była tak trafionym prezentem jak druga, to znaczy, że potrafisz sprawiać innym radość:)
  A połączenie tulipanów z bratkami urocze:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, pierwsza książka także była świetnym prezentem. Kiedyś może zechcesz sobie ją przeczytać i obejrzeć? :)

   Usuń
  2. Oczywiście, że z przyjemnością przeczytałabym tę książkę:)

   Usuń
 3. Lovely book!!
  Wonderful pictures Tomek!!
  Preety Spring flowers!
  Dimi...

  OdpowiedzUsuń